Побут, спорт та відпочинок

IMG_1838.JPG
Іноземним громадянам, прийнятим на навчання до університету, надається можливість проживання в гуртожитку, де створені всі умови для комфортного розміщення, самостійної роботи і підготовки до занять, відпочинку. 
Іноземні громадяни, які навчаються в університеті, проживають компактно в одному гуртожитку, в кімнатах на дві людини.                          
У безпосередній близькості від гуртожитку розташовуються торгові центри, об'єкти громадського харчування, пошти, пункти міжнарод-ного телефонного зв'язку.

IMG_1845.JPG


Навчально-спортивний комплекс університету забезпечує всебічний гармонійний фізичний розвиток студентів. У ньому розташовуються сучасні спеціалізовані зали гімнастики, атлетизму, легкоатлетичний манеж, зали і майданчики ігрових видів спорту. Всім бажаючим надаються можливості занять культуризмом і шейпінгом в обладнаних тренажерних залах.
image1.JPG

Університет має літній спортивно-оздоровчий комплекс "Гірник", який здійснює значний внесок в охорону і зміцнення здоров'я студентів університету, розташований в красивому куточку природи на березі річки Самара.

image5.JPG
На спортивній базі Національного гірничого університету проводять свої тренування збірні команди університету з різних видів спорту. Наш університет має свої славні спортивні традиції, що були закладені спортсменами-студентами вихованцями нашого ВНЗ і які з честю продовжують їх молоді послідовники – спортсмени нашого сьогодення. Це збірні команди з таких видів спорту: футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, настільний теніс, армспорт, бокс, карате, дзюдо, стрільба кульова, легка атлетика.

image3.JPG

Студенти НГУ мають всі можливості для розвитку і саморозвитку своєї особистості. І в цій справі велику роль відіграють заняття спортом.

IMG_1435.JPG
Кафедра фізичного виховання та спортивний клуб пропонують молоді, що хоче бути здоровою, сильною, спритною та витривалою залучатися до занять в спортивно-оздоровчих секціях НГУ:
● Атлетизм                                      
● Аеробіка                                        
● Оздоровча аеробіка                      
● Пілатес                                          
● Йога                                               
● Теніс
● Настільний теніс
● Футбол
● Карате
● Бокс
● Східні єдиноборства
У вільний від занять час вони знайомляться з визначними пам'ятками, історичними та культурними центрами, пам'ятниками міста.
IMG_2450.JPG8e309fb861cccd9a76edcb133830f6a1.pngРозвиток художньої творчості і естетичного виховання особистості студентів забезпечує Культурно-освітній центр університету.
У Центрі постійно проводяться вечори, концерти, зустрічі, фестивалі, виставки. Іноземні студенти мають можливість відзначати тут свої національні свята, займатися в різних гуртках самодіяльності, проводити збори і вечори відпочинку іноземних земляцтв.
                                            
IMG_9264.jpg

IMG_9513.jpg


IMG_1687.jpg

                                                                         
IMG_1765.jpg
  До зустрічі в Дніпровській політехніці !!!

© 2006-2021 НГУ Інформація про сайт