Підготовка висококваліфікованих фахівців для зарубіжних країн в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» здійснюється з 1949 року. За минулі роки понад 800 іноземців з 27 країн світу отримали дипломи про повну вищу освіту, 27 найбільш успішних випускників-іноземців захистили дисертації та отримали науковий ступінь «доктор філософії».

Сьогодні в багатьох країнах Африки Азії, Латинської Америки та Австралії, Центральної Європи та Близького сходу випускники нашого університету займають інженерні посади, керують підприємствами і організаціями, очолюють наукові установи та фірми.

Випускники Дніпровської політехніки

World_map.jpg


Нова сторінка була відкрита в XXI столітті, з ростом міжнародного престижу університету, розширенням зв'язків із зарубіжними навчальними закладами та широко поширених рекламних заходів, наш університет став цікавим і привабливим для іноземців і, як наслідок, потік студентів значно зріс. Студенти з більш ніж 40 країн Африки, Європи, Азії, Латинської Америки та Австралії навчались і навчаються в університеті.

Сьогодні іноземні студенти навчаються на 9 факультетах по 29 спеціальностям. Свідченням високої якості наших випускників є їх плідна робота на великих гірничодобувних і промислових підприємствах, швидке зростання кар'єри на провідних інженерних посадах на батьківщині.

За весь час свого існування університет мав репутацію прогресивного, інноваційного, дослідницького вищого навчального закладу, 120-річчя якого буде відзначатися в 2019 році.

Студенти Дніпровської політехніки

Republic of Angola.pngPeople’s Republic of China.pngDemocratic Republic of the Congo.pngPeople's Democratic Republic of Algeria.pngArab Republic of Egypt.pngRepublic of Ghana.pngGuinean Republic.pngLebanese Republic.pngState of Libya.png

Mongolia.pngFederal Republic of Nigeria.pngRepublic of the Sudan.pngTurkmenistan.pngRepublic of Uzbekistan.pngRepublic of Zimbabwe.pngRepublic of Azerbaijan.pngPalestine.pngRepublic of Mali.png

Republic of Poland.pngState of Israel.pngRepublic of Sierra Leone.pngRepublic of Tajikistan.pngRussian Federation.pngRepublic of Congo.pngSyrian Arab Republic.pngFederal Democratic Republic of Ethiopia.png


Контакти навчально-наукового центру підготовки іноземних громадян (ННЦПІГ)


Директор центра.JPG

    Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

корпус 4, кімн. 31-3, пр. Дмитра Яворницького, 19

м. Дніпро, 49005, Україна

Телефон: +38 (056) 373-07-40

Факс: +38 (056) 746-14-96

Директор центру –  Петровський В’ячеслав Іванович

E-mail: Petrovskiy.V.I@nmu.one

Website: efc.nmu.org.ua
IMG3.jpg


© 2006-2021 НГУ Інформація про сайт