Відгуки випускників університету


Пінкай Родрігез Хесус Луіс (Республіка Еквадор) 

1.jpg                                             2.png

Щодо мого досвіду навчання, як в України, так і в Дніпровській Політехніці  можу сказати, що насамперед дуже важко покинути рідну країну. Однак, в Україні мене зустріли як вдома: українська мова - незвичайна мова, та люди які тебе підтримують на шляху її вивчення. Доброзичлива атмосфера Дніпровської політехніки дозволяє познайомитися та затоваришувати з новими людьми.

Навчання у Дніпровській політехніці - це чудовий етап життя та добре проведений час навчання в Україні. Saludos!


Хадду Уахі Хамід (Арабська Республіка Єгипет)

3.jpg                                             4.png       

Навчання в університеті, то найкращі часи: ми вивчали багато цікавих предметів, зустріли багато друзів на все життя та навчалися під керівництвом компетентних викладачів та співробітників. Я дуже їм вдячний та бажаю всього найкращого у подальшому.


Дергхам Бассам (Сирійська Арабська Республіка)

2.jpg                                            5.png

Вітаю! Моє ім’я Басам і ми з братом Самі приєдналися до сім’ї Дніпровської Політехніки у 2019 році і це було одним з найкращих рішень, які ми коли-небудь приймали.

Від високої якості освіти до різноманітності студентів, та беручи до уваги прагнення співпрацювати з іноземними студентами для створення активного студентського життя, Дніпровська Політехніка безумовно, це те що треба, якщо ви прагнете отримати чудовий досвід у нашій улюбленій Україні.
© 2006-2024 НТУДП Інформація про сайт