Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет" перейменовано в Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" !


Підготовка висококваліфікованих фахівців для зарубіжних країн в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» здійснюється з 1949 року. За минулі роки понад 800 іноземців з 27 країн світу отримали дипломи про повну вищу освіту, 27 найбільш успішних випускників-іноземців захистили дисертації та отримали науковий ступінь «доктор філософії».

Сьогодні в багатьох країнах Африки Азії, Латинської Америки та Австралії, Центральної Європи та Близького сходу випускники нашого університету займають інженерні посади, керують підприємствами і організаціями, очолюють наукові установи та фірми.

Випускники Дніпровської політехніки

World_map.jpg


Нова сторінка була відкрита в XXI столітті, з ростом міжнародного престижу університету, розширенням зв'язків із зарубіжними навчальними закладами та широко поширених рекламних заходів, наш університет став цікавим і привабливим для іноземців і, як наслідок, потік студентів значно зріс. Студенти з більш ніж 40 країн Африки, Європи, Азії, Латинської Америки та Австралії навчались і навчаються в університеті.

Сьогодні іноземні студенти навчаються на 9 факультетах по 29 спеціальностям. Свідченням високої якості наших випускників є їх плідна робота на великих гірничодобувних і промислових підприємствах, швидке зростання кар'єри на провідних інженерних посадах на батьківщині.

За весь час свого існування університет мав репутацію прогресивного, інноваційного, дослідницького вищого навчального закладу, 120-річчя якого буде відзначатися в 2019 році.

Контакти навчально-наукового центру підготовки іноземних громадян (ННЦПІГ)


Директор центра.JPG

    Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

корпус 4, кімн. 31-3, пр. Дмитра Яворницького, 19

м. Дніпро, 49005, Україна

Тел./факс +38 (056) 373-07-40

Директор центру –  Петровський В’ячеслав Іванович

E-mail: Petrovskiy.V.I@nmu.one

Website: efc.nmu.org.ua

НГУ.jpg


© 2006-2018 НГУ Інформація про сайт